T: +90 (212) 259 0951 | E: info@bisamsolar.com.tr


Hakkımızda

Bisam Solar

Bisam Solar, fotovoltaik konusunda uzmanlaşmış, yıllarını çevreci ve temiz enerji üretimine vermiş mühendislerin ve teknisyenlerin hizmet verdiği bir şirkettir. İhtiyaçlarınıza uygun ve yüksek performanslı bir sistemin ancak keşif çalışması ve analizlerin doğru yapılması, doğru malzeme seçimiyle desteklenmesi, uygulama ve montajın kusursuz yerine getirilmesi ile mümkün olduğuna inanır. Ayrıca sistemin çalıştırılması ve sürdürülebilirliğin sağlanması için destek hizmetlerinin tek merkezden ve usta ellerden çıkması gerektiği bilinciyle hareket eder. Bu yaklaşımla, kurulacak sistemlerin maksimum performans sağlamasının yanında size getireceği maliyet yükünü de en aza indirecek çözüm ortaklarıyla birlikte hareket eder.

Bisam, güneşten elektrik üretiminin ve kullanımının hassas bir iş olduğu bilinciyle her projeye uzmanlık, bilgi birikimi ve tecrübeyle yaklaşır. Daha fikir aşamasından başlayarak en uygun sistemlerin planlanmasını gerçekleştirir. Yapılan yatırımın doğru ve verimli işlev görmesi, kazandırması ve uzun vadeli olması için titizlik gösterir. 15 yıldır cephe sistemleri üreten ve zor koşullarda, sınırları zorlayan mimari yapılarda dahi montaj işlemleri gerçekleştiren grup şirketi Bisam Cephe Yapı Sistemleri’nin montaj tecrübesinden de yararlanarak anahtar teslim güneş enerjisi çözümleri sunar.

Bisam Cephe

Bisam Cephe Yapı Sistemleri, 2000 yılından günümüze alüminyum giydirme cephe sistemleri ve alüminyum kapı pencere sistemleri ile ilgili mimari çözümleri projelendirip üretmekte ve montajını yapmaktadır.

Yurt içinde ve yurt dışında edindiği tecrübe ve uzmanlıkla çok sayıda büyük çaplı ve önemli proje gerçekleştirerek alüminyum giydirme cephe sektörünün öncülerinden biri konumuna gelmiştir. Estetik, ekonomi ve işlevselliği bir arada değerlendirerek en yenilikçi ve müşteri ihtiyaçlarına en uygun yapı çözümlerini sunar.

Üretimini İstanbul Silivri'deki fabrikasında gerçekleştiren şirketin alüminyum profil işleme, kompozit levha işleme ve çelik işleme bölümleri bulunmaktadır. Bisam Cephe, Silivri Fabrikası'nda 12.000 m² arazi içerisinde 5.000 m² kapalı alana sahip olup 7.000 m² ilave kapalı alan proje aşamasındadır.

40 kişilik teknik ve idari kadrosu ile yaklaşık 320 kişilik imalat ve montaj kadrosuyla hizmet veren şirket, 1 yıl içerisinde 500 ton kapı ve pencere doğraması, 1.200 ton cephe ve 90.000 m² kompozit işleme kapasitesine sahiptir.

Hiçbir zaman hedeflerini Türkiye ile sınırlı tutmayarak dünya pazarında aranan alüminyum giydirme cephe firmalarından biri olma hedefiyle hareket etmektedir. Almanya, Fransa, Türkmenistan, Ukrayna, Romanya, Gürcistan ve Kazakistan başta olmak üzere çok sayıda ülkede projeler gerçekleştirmiştir.

Bisam Cephe, tasarım ve imalat konusunda kaliteyi Avrupa standartlarında gerçekleştirmek, tüm personelin bilgi ve deneyim anlayışını maksimum seviyede tutmak ve tüm müşterilerine sunduğu çözümlerle rakiplerinden güçlü kılacak desteği sağlamak misyonuyla hareket etmeye devam edecektir.